Zakończenie zajęć III klasy liceum ogólnokształcącego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 maja 2011 20:34

28 kwietnia 2011 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończneie zajęć III klasy liceum. Najwyższe średnie ocen na świadectwie ukończenia liceum uzyskali Michał Różański, Adam Wolski i Piotr Janik. Po części oficjlanej odbył się program artystyczny przygotowany przez uczniów I klasy liceum pod kierunkiem Pani Anny Gniaź. Naszym maturzystom życzymy polamania piór.

Więcej…
 
Nasi gimnazjaliści laureatami konkursów przedmiotowych PDF Drukuj Email
piątek, 29 kwietnia 2011 17:59

8 kwietnia 2011r. w Głównej Auli Wykładowej Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych dla gimnazjalistów województwa świętokrzyskiego.

Więcej…
 
Projekt Edukacyjny Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty "Żywe pomniki beatyfikacji Jana Pawła II" PDF Drukuj Email
czwartek, 05 maja 2011 19:20

29 kwietnia 2011 r. odbyła się uroczystość posadzenia "Jodły Papieskiej". Szkoła wzięła aktywny udział w uświetnieniu beatyfikacji naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II poprzez udział w tym projekcie. W uroczystości wzięli udział Ks. Biskup Edward Frankowski, Burmistrz Gminy Ożarów Marcin Majcher, Pan Jarosław Dąbrowski, przedstawiciele rodziców i cała społeczność szkolna.
Fundatorami kamienia upamiętniającego to wydarzenie są artyści rzeżbiarze Józef i Jarosław Dąbrowscy. Sedrecznie dziękujemy!

 

Więcej…
 
Pracowity kwiecień harcerzy PDF Drukuj Email

Tegoroczny kwiecień był dla harcerzy z Drużyny "Szarych Szeregów" bardzo pracowity. Zobaczcie sami...

Więcej…
 
Droga Krzyżowa w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie PDF Drukuj Email
wtorek, 19 kwietnia 2011 22:37

Stało się tradycją, że w okresie Wielkiego Postu uczniowie naszej szkoły uczestniczą w uroczystej Drodze Krzyżowej.

18 kwietnia na pierwszej godzinie lekcyjnej w Drodze Krzyżowej brali udział uczniowie klas IV wraz z wychowawcami, Pani Dyrektor Alicja Różańska Cembrowska, Pani Wicedyrektor Katarzyna Swacha, Drużyna Harcerska im. "Szarych Szeregów" oraz schola i jej opiekun Pani Justyna Jurys.

Więcej…
 
Gimnazjum w teatrze PDF Drukuj Email
niedziela, 17 kwietnia 2011 15:16

Uczniowie Gimnazjum w teatrze - to jedno z działań zaplanowanych w ramach realizacji projektu społecznego pt.: "Dzień dobry KULTURO".

6 kwietnia 2011 roku grupa 48 uczniów wraz z opiekunami udała się na spektakl pt.: "Romeo i Julia" do Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Wybór sztuki nie był przypadkowy. Dla większości uczniów była to pierwsza wizyta w teatrze, więc należało właściwie zapoczątkować tę "przygodę". Pomysł okazał się absolutnie trafiony.

Więcej…
 
Spotkanie z przedstawicielem WKU w Sandomierzu PDF Drukuj Email
środa, 13 kwietnia 2011 12:27

24 marca 2011 roku odwiedził naszą szkołę przedstawiciel Wojskowej Komendy Uzupełnień w Sandomierzu. W spotkaniu wzięli udział uczniowie II i III klasy liceum.  Rozpoczęło się ono filmem edukacyjnym charakteryzującym siły zbrojne w Polsce. W drugiej części spotkania uczniowie obejrzeli prezentację, z której dowiedzieli się jak zostać zawodowym żołnierzem w Wojsku Polskim.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 131 132 133 134 135 136 137 138 następna > ostatnia >>

Strona 131 z 138