Zawody pływackie PDF Drukuj Email
wtorek, 07 czerwca 2016 12:28

25 maja 2016 r. odbyły się XV Gminne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego (Renata Kołtunowicz – Kaczor, Artur Kaczor, Jarosław Gaborski) z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki oraz Krytą Pływalnię „Neptun” w Ożarowie.

 

 

W tegorocznych zawodach uczniowie mogli rywalizować ze sobą w trzech konkurencjach indywidualnych na dystansie 25 m oraz w sztafetach 4x25 m. W poszczególnych kategoriach wiekowych uczniowie z naszej szkoły nie dali szans pozostałym zawodnikom. Również reprezentacja uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum w pięknym stylu pokonała rywali w sztafecie drużynowej zbierając wszystkie puchary za I miejsca. Każdy uczestnik zawodów otrzymał z rąk Kierownika Krytej Pływalni „Neptun” pana Zbigniewa Mistrzyka dyplom, medal oraz darmowe wejściówki na basen.

Ogromne podziękowania za pomoc w organizacji zawodów należą się sędziom w składzie - Bień Ewelina, Jagodzińska Magdalena, Krakowiak Wiktoria, Masternak Weronika, Modras Weronika, Płatek Agnieszka, Połeć Klaudia, Starzomska Patrycja, Sowińska Agata.

 

Wyniki:

25m. kraul

Klasa II SP

  1. Misiura Gabriela                    23,82
  2. Jopek Aleksandra                  24,77
  3. Iwańska Aleksandra               29,90

 

  1. Markiewicz Antoni                 23,83
  2. Magierowski Bartosz              30,36
  3. Grzywna Wiktor                    30,47

 

Klasa III SP

  1. Justyńska Zuzanna                24,43
  2. Gruszka Emilia                      29,29

 

  1. Jopek Jakub                         20,18
  2. Paczkowski Filip                    22,69
  3. Filak Michał                          24,59
  4. Brodalka Brajan                     30,14
  5. Jakobczyk Gracjan                 32,72
  6. Ścibak Daniel                        35,29

 

Klasa IV SP

  1. Stępień Zuzanna                     20,88

 

  1. Gierach Gabriel                      19,47
  2. Kalita Piotr                            20,69
  3. Szafrański Filip                      23,01
  4. Zając Kamil                           23,36
  5. Stawiarski Mikołaj                   25,67
  6. Pepliński Kacper                     31,77
  7. Pacuła Jakub                         39,27

 

Klasa V SP

  1. Małecka Aleksandra                21,88
  2. Oszczędłowska Małgorzata      35,91

 

  1. Buczek Krzysztof                    16,67
  2. Pińkowski Mikołaj                   21,02
  3. Koniarz Sebastian                   22,37
  4. Starzomski Kacper                  27,33
  5. Babski Mateusz                      27,51

 

Klasa VI

  1. Skrzyńska Paulina                    25,66
  2. Trojanowska Patrycja               29,71
  3. Kucharczyk Laura                    37,69

 

  1. Mycek Jakub                          18,28
  2. Madej Michał                          20,80
  3. Dziarmaga Radosław                21,78
  4. Opala Patryk                          29,78

 

Klasa I Gimnazjum

  1. Czerwonka Andżelika              19,80

 

  1. Piwowarski Jakub                    14,28
  2. Sobczyk Adam                        15,74
  3. Adamczyk Dawid                     16,70
  4. Gniaż Kacper                          20,09
  5. Dabek Patryk                          20,70

 

Klasa II Gimnazjum

  1. Mazur Karolina                      21,26
  2. Wójcik Agnieszka                  21,41
  3. Bekier Kamila                        21,43
  4. Gruszka Paulina                     22,19
  5. Janik Wiktoria                       23,72
  6. Nowakowska Emilia               25,04

 

  1. Dzikowski Dawid                     12,55
  2. Teległów Jakub                      14,95
  3. Zajączkowski Krzysztof             15,59
  4. Niekłań Adrian                        15,62
  5. Ożóg Krzysztof                       20,09
  6. Biernat Adrian                        21,67
  7. Otręba Kamil                         27,39

 

Klasa III Gimnazjum

  1. Pierzchała Ewa                       15,97
  2. Janicka Dominika                   18,07
  3. Kwiecińska Martyna                23,13

 

  1. Chołaj Mateusz                      14,78
  2. Ślęzak Karol                          15,07

 

25m. styl grzbietowy

Klasa II SP

  1. Misiura Gabriela                   29,59
  2. Oleksiak Aleksandra              31,15

 

  1. Markiewicz Antoni                26,88
  2. Magierowski Bartosz             31,06
  3. Grzywna Wiktor                   31,12

 

Klasa III SP

  1. Gruszka Emilia                      32,57

 

  1. Paczkowski Filip                    29,00
  2. Ścibak Daniel                        30,96
  3. Brodalka Brajan                     32,95
  4. Jakóbczyk Gracjan                 33,69

 

Klasa IV SP

  1. Kalita Piotr                            24,15
  2. Gierach Gabriel                      25,36
  3. Szafranski Filip                      27,37
  4. Pepliński Kacper                    35,54
  5. Stawiarski Mikołaj                  43,78

 

Klasa V SP

  1. Małecka Aleksandra               30,37
  2. Oszczędłowska Małgorzata     35,75

 

  1. Mycek Jakub                          22,77
  2. Opala Patryk                          32,37
  3. Żyła Jakub                             58,31

 

Klasa VI SP

  1. Bukała Paulina                       26,09
  2. Kozłowska Natalia                  33,67
  3. Liwińska Patrycja                   34,90

 

  1. Oleksiak Bartłomiej               20,97
  2. Buczek Krzysztof                  23,34
  3. Koniarz Sebastian                 32,94
  4. Babski Mateusz                    36,73
  5. Starzomski Kacper                58,28

 

Klasa I Gimnazjum

  1. Czerwonka Andżelika            26,92

 

  1. Dąbek Patryk                         29,52

 

Klasa II Gimnazjum

  1. Rudka Julia                          22,09
  2. Janik Wiktoria                       26,19
  3. Guzik Wiktoria                      26,31
  4. Wójcik Agnieszka                  27,43
  5. Bekier Kamila                       27,87
  6. Mazur Karolina                     29,95

 

  1. Teległów Jakub                      20,76
  2. Otręba Kamil                         24,00
  3. Ożóg Krzysztof                       26,28

 

Klasa III Gimnazjum

  1. Pierzchała Ewa                       19,68
  2. Sobieraj Natalia                      29,19

 

  1. Chołaj Mateusz                      18,67

 

25m. styl klasyczny

Klasa II SP

  1. Jopek Aleksandra                      38,23

 

Klasa III SP

  1. Justyńska Zuzanna                 32,25

 

  1. Jopek Jakub                          33,04
  2. Filak Michała                         47,07

 

Klasa IV SP

  1. Stępień Zuzanna                     34,49

 

Klasa V SP

  1. Skrzyńska Paulina                   41,07

 

  1. Oleksiak Bartłomiej               27,43

 

Klasa VI SP

  1. Madej Michał                         39,04

 

Klasa I Gimnazjum

  1. Piwowarski Jakub                   19,68
  2. Adamczyk Dawid                    23,17
  3. Sobczyk Adam                       25,53
  4. Gniaź Kacper                         26,34

 

Klasa II Gimnazjum

  1. Rudka Julia                                     31,00

 

  1. Dzikowski Dawid                          18,81
  2. Zajączkowski Krzysztof                  29,18

 

Klasa III Gimnazjum

  1. Janicka Dominika                  26,92
  2. Sobieraj Natalia                     27,35

 

Klasa III Gimnazjum

  1. Ślęzak Karol                           28,00

 

 

Renata Kołtunowicz - Kaczor