Sukces młodych tenisistów ze Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 21 listopada 2016 15:57

W dniach 19 – 20 listopada 2016 roku, w Kielcach odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w tenisie ziemnym. Ich organizatorem był Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Gemik” z Kielc.

Mistrzostwa zakończyły się ogromnym sukcesem Aleksandry Jopek – uczennicy klasy IIIa i Jakuba Jopka – ucznia klasy IVb Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie. Dzieci zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych: Ola – w tenisie dzieci do lat 9, zaś Kuba – do lat 10. Obydwoje otrzymali wspaniałe puchary i dyplomy.

 

 

Dla rodzeństwa tenis to pasja i sposób na spędzanie czasu wolnego. Trenują z tatą Zbigniewem, w życiu którego tenis odgrywa bardzo ważną rolę.

Oli i Jakubowi gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy osiągnięć na miarę mistrzów.

 

Ewa Jędrzejewska