HARCERSKIE ZABAWY ANDRZEJKOWE PDF Drukuj Email
środa, 30 listopada 2016 16:54

Koniec listopada to czas wróżb, przepowiedni i zabawy. Kontynuując tradycję naszych przodków, przedstawiciele drużyny harcerskiej im. SZARYCH SZEREGÓW działającej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie wybrali się do Publicznego Przedszkola, aby wraz z przedszkolakami przepowiedzieć sobie przyszłość.

 

 

W drzwiach przywitała nas p. dyrektor Jolanta Gołąb, która życzyła nam wspaniałej  zabawy. Harcerze udali się wraz z druhnami Renatą, Mileną i Ewą do grup przedszkolnych KACZUSZKI oraz SMERFY, których wychowawczyniami są Renata Gradzińska, Agnieszka Witek i Katarzyna Gniaź. Wszyscy razem uczestniczyliśmy we wróżbach andrzejkowych, dzięki którym mogliśmy przepowiedzieć sobie przyszłość. Bawiliśmy się świetnie podczas pląsów, wróżb, tańców oraz wspólnego posiłku. Czas spędzony razem minął nam bardzo szybko. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z naszymi młodszymi kolegami i koleżankami.

Druhny