Gminne zawody w pływaniu PDF Drukuj Email
wtorek, 21 lutego 2017 19:42

W dniu 15.02.2017r. odbyły się Gminne Otwarte Mistrzostwa Krytej Pływalni „Neptun” w Ożarowie w pływaniu.

 

 

Zawodnicy rywalizowali między sobą w czterech konkurencjach i siedmiu kategoriach wiekowych. Odbyły się również wyścigi sztafet na dystansie 4x25m. Organizatorem zawodów pływackich byli nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie: p. Renata Kołtunowicz – Kaczor, p. Jarosław Gaborski, p. Artur Kaczor oraz p. Zbigniew Mistrzyk – Kierownik Krytej Pływalni „Neptun” w Ożarowie.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale oraz wejściówki na basen. Za zwycięstwo w wyścigach sztafetowych uczniowie dodatkowo otrzymali puchary. Nad prawidłowym przebiegiem startów czuwały uczennice z naszego liceum, które w profesjonalny sposób sędziowały zawody pływackie (Weronika Masternak, Patrycja Starzomska, Paulina Pucuła, Agata Sowińska, Aleksandra Markiewicz, Wiktoria Krakowiak, Klaudia Połeć, Angelika Bodura).

Wyniki:

Szkoła Podstawowa

25m. kraul

Klasa III

  1. Misiura Gabriela            22.45
  2. Bawoł Julia                   30.83

 

  1. Markiewicz Antoni        22.07
  2. Grzywna Wiktor            25.64
  3. Magierowski Bartosz     27.91
  4. Bielecki Wiktor             33.43

 

Klasa IV

  1. Słowik Emilia                22.20
  2. Gruszka Emilia              24.91
  3. Justyńska Zuzanna         24.93

 

  1. Paczkowski Filip           20.40

 

Klasa V

  1. Stępień Zuzanna            19.26

 

  1. Kalita Piotr                    19.55
  2. Gierach Gabriel             19.85
  3. Szafrański Filip             20.51
  4. Zając Kamil                   21.65

 

Klasa VI

  1. Małecka Aleksandra      19.39

 

  1. Buczek Krzysztof          16.77
  2. Czajkowski Antoni        17.85
  3. Pińkowski Mikołaj         19.40

 

25m. styl grzbietowy

Klasa III

  1. Misiura Gabriela            26.50
  2. Bawoł Julia                   32.44

 

  1. Markiewicz Antoni        25.16
  2. Grzywna Wiktor            27.50
  3. Magierowski Bartosz     28.90

 

Klasa IV

  1. Justyńska Zuzanna         24.56
  2. Gruszka Emilia              31.59
  3. Witek Weronika            35.40

 

  1. Paczkowski Filip           26.67

 

Klasa V

  1. Szafrański Filip             23.96
  2. Kalita Piotr                    24.93
  3. Gierach Gabriel             25.24

 

Klasa VI

  1. Małecka Aleksandra      28.37

 

  1. Oleksiak Bartłomiej       21.36
  2. Pińkowski Mikołaj         22.33
  3. Buczek Krzysztof          22.59

 

Gimnazjum

50m. kraul

  1. Bekier Kamila               54.14
  2. Mazur Karolina             54.42
  3. Wójcik Agnieszka         58.45

 

  1. Dzikowski Dawid          30.15
  2. Piwowarski Jakub          30.57
  3. Teległów Jakub             33.43
  4. Zajączkowski Krzysztof 34.89
  5. Mycek Jakub                 35.19
  6. Stępień Filip                  36.02
  7. Gębicki Kacper             42.94

 

50m. stylem grzbietowym

  1. Bekier Kamila               1.04,77
  2. Bielawa Gabriela           1.06,20
  3. Wójcik Agnieszka         1.09,07

  1. Piwowarski Jakub          40.81
  2. Dzikowski Dawid          45.75
  3. Teległów Jakub             49.12

 

 

Renata Kołtunowicz - Kaczor