Nauczyciele bibliotekarze na spotkaniu w Bibliotece Publicznej PDF Drukuj Email
niedziela, 28 maja 2017 15:11

23 maja 2017 roku Ewa Jędrzejewska i Bożena Goraj – nauczyciele bibliotekarze biblioteki szkolnej – uczestniczyły w uroczystym spotkaniu z okazji Dnia Bibliotekarza zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie.

 

 

Spotkanie z udziałem Burmistrza Ożarowa Marcina Majchera i Sekretarza Gminy Tomasza Sobieraja poprowadziła dyrektor Jolanta Banach. Jej inicjatywa stała się okazją do szerszej integracji środowiska bibliotekarskiego. Były życzenia, kwiaty ale też dyskusje o roli literatury, stanie czytelnictwa i miejscu bibliotekarza we współczesnej rzeczywistości. Obejrzeliśmy również występ dziecięcej grupy teatralnej „Fantazja” działającej przy filii bibliotecznej w Jakubowicach. Ożywione rozmowy toczyły się dalej przy słodkim poczęstunku.

Nauczyciele bibliotekarze