Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego gimnazjum PDF Drukuj Email
środa, 04 października 2017 18:31

 

 

Komisja wyborcza w składzie:

Karol Orłowski (II A),
Joanna Sawicka (II B),
Katarzyna Smardz (II C),
Jakub Adamczyk (III A),
Sebastian Krakowiak (III B),

 

powołana w celu przeprowadzenia wyborów do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w ramach akcji Centrum Edukacji Obywatelskiej „Samorządy Mają Głos”, podaje wyniki wyborów przeprowadzonych w dniu 29.09.17:

  • liczba osób uprawnionych do głosowania: 133
  • liczba oddanych głosów: 118
  • w tym głosów ważnych: 117
  • głosów unieważnionych: 1

 

Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum liczbą głosów 57 został Szymon Gołąb z klasy III A. Z-cą przewodniczącego z liczbą oddanych głosów 19 została Gabrysia Bielawa z klasy II A.

 

 


Wszystkim kandydatom i głosującym dziękujemy za udział w wyborach. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu i życzymy wielu dobrych pomysłów i wytrwałości w ich realizacji oraz satysfakcji z pracy na rzecz społeczności uczniowskiej gimnazjum.