Ślubowanie klasy I LO PDF Drukuj Email
czwartek, 05 października 2017 13:46

Po wyjeździe integracyjnym i ceremonii „otrzęsin” dla uczniów klasy I LO w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie nadszedł czas na oficjalne przyjęcie w poczet społeczności szkolnej.

Uroczystość ślubowania na sztandar szkoły odbyła się w dn. 27 września. W wydarzeniu wzięli udział: Panie Dyrektor Katarzyna Swacha i Anna Kaleta, Burmistrz Ożarowa – Pan Marcin Majcher, uczniowie liceum ogólnokształcącego, nauczyciele i rodzice. Słowa roty pierwszoklasiści z powagą godną chwili powtarzali za wychowawczynią – Panią Ewą Pucułą.

 

Trzymamy kciuki za uczniów klasy I LO, aby wystarczyło im zapału i sił na wypełnienie słów ślubowania, a nauka w naszym liceum okazała się dla nich jak najlepszą trampoliną ku dorosłości. Cieszymy się, że jesteście z nami!

Anna Gniaź