Mikołajkowe potyczki z ortografią PDF Drukuj Email
sobota, 16 grudnia 2017 15:30

Dnia 13.12.2017r. w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie odbył się III Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny dla klas VII szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 17 uczestników z trzech szkół podstawowych: Szkoły Podstawowej w Janowicach, Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ożarowie, Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. E. Szylki w Ożarowie.

 

 

 

Mistrzem Ortografii został Piotr Kwiatkowski z kl. VII a w ZSO w Ożarowie

II miejsce – Małgorzata Kwitek z kl. VII b ZSO w Ożarowie

III miejsce – Kacper Czarnecki z kl. VII a ZSO w Ożarowie

III miejsce – Bartłomiej Bzduch z kl. VII a ZSO w Ożarowie

 

Uczniowie piszący test musieli wykazać się dużą spostrzegawczością w wypełnianiu luk w wyrazach, a także myśleniem skojarzeniowym.

Test opracowały panie: Elżbieta Grabowska-Nowakowska, Kinga Majcher. Stroną plastyczną zajęła się P. Bożena Małecka. Pani Dyrektor Katarzyna Swacha wręczyła dyplomy wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy opiekunom uczniów za przygotowanie do konkursu: P. Renacie Miaz ze SP z Janowic, P. Tomaszowi Tkaczykowi ze SP w ZS im. Marii Skłodowskiej-Curie; P. Agnieszce Bednaruk, P. Ewie Kani, P. Dorocie Piwowarskiej z ZSO im. E. Szylki w Ożarowie.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom słodki poczęstunek.

Dziękujemy siódmoklasistom za zaangażowanie.

 

 

Organizatorzy