Przedświąteczne spotkania w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email
wtorek, 19 grudnia 2017 17:52

W bibliotece Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie gościły „Motylki” – kilkunastoosobowa grupa dzieci z miejscowego przedszkola wraz z opiekunką Małgorzatą Liwińską.

Przedszkolaki poznały bibliotekę, odważnie poruszając się wśród regałów z książkami. Z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie o tematyce zimowo-świątecznej w wykonaniu członków Koła Przyjaciół Biblioteki z klasy IVb, Vb i IIC. Na koniec otrzymały drobne prezenty, były również świąteczno-noworoczne życzenia dla wszystkich.

 

Przedświąteczną wizytę w bibliotece złożyli również uczniowie klasy Ia wraz z wychowawcą Jadwigą Lis oraz IIa z wychowawcą Teodozją Nogaj. Poprzez wiersze, opowiadanie i nastrojowe kolędy uczestnicy spotkania poczuli, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia.

W pięknie udekorowanej bibliotece, przy dźwiękach kolęd czas płynął szybko i przyjemnie.

Za wspólnie spędzony czas wszystkim dziękują nauczyciele bibliotekarze

 

Ewa Jędrzejewska i Bożena Goraj