Ożarów po raz kolejny II drużyną w województwie PDF Drukuj Email
wtorek, 19 grudnia 2017 18:02

14 grudnia w hali Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach odbyły się mecze finałowe czternastej edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej. W kategorii szkół podstawowych drużyna chłopców z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. E. Szylki w Ożarowie zajęła po raz drugi z rzędu - II miejsce.

 

 

 

W półfinale SP Ożarów pokonała SP 32 Kielce 18:8 (7:4).  W meczu o 1. miejsce:

SP Czajków Płd. wygrała z SP Ożarów 15:9 (8:4);

 

Kolejność:

1. SP w Czajkowie,

2. SP Ożarów,

3. SP nr 1 Końskie;

 

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany uczeń naszej szkoły Łukasz Kosmala.

 

Drużyna z Ożarowa wystąpiła w następującym składzie:

Krzysztof Buczek, Bartłomiej Bzduch, Antoni Czajkowski, Kacper Czarnecki, Bartłomiej Gierczak, Łukasz Kosmala, Wiktor Kudła, Mateusz Mądry, Dawid Mucha, Mateusz Nogaj, Bartłomiej Oleksiak, Oskar Szot, Patryk Trojan, Piotr Wójcik. Trener zespołu: Piotr Kowalski.

 

Turniej zorganizowała Fundacja „Vive Serce Dzieciom”, przy współpracy z PGE VIVE Kielce i Świętokrzyskim Związkiem Piłki Ręcznej. Nagrody wręczali: patronujący turniejowi Agnieszka i Bertus Servasowie oraz trener i zawodnicy PGE VIVE Kielce: Talant Dujszebajew, Alex Dujszebajew, Michał Jurecki, Sławomir Szmal oraz Świętokrzyski Kurator Oświaty Kazimierz Mądzik.

 

Piotr Kowalski