Warsztaty jako prezent mikołajkowy PDF Drukuj Email
środa, 10 stycznia 2018 18:07

4 grudnia 2017 roku uczniowie klasy 6a SP pod opieką wychowawcy, pani Anny Wilczak, wzięli udział  w warsztatach oraz obiedzie zorganizowanych przez Restaurację LUMEN. Pobyt w restauracji był mikołajkowym prezentem od rodziców.

Podczas zajęć uczestnicy uczyli się poprawnego zachowania przy stole. Poznawali tajniki pracy kelnerów. Bardzo przydatnym elementem, zwłaszcza przed świętami, była nauka artystycznego składania serwetek. Po warsztatach przyszedł czas na egzamin – czyli spożywanie smacznego obiadu z deserem. Dla wszystkich uczestników czas spędzony w LUMENIE to: nauka połączona z zabawą i przyjemnością. Uczniowie byli bardzo wdzięczni rodzicom za tak nietypowy prezent, a pracownikom restauracji za miłą atmosferę i cierpliwość.

 

Anna Wilczak