Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PTTK PDF Drukuj Email
środa, 10 stycznia 2018 18:23

Uczniowie: Kacper Biernat (6a SP) zajął I miejsce, a Kinga Sadaj (7a SP) - IV miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci KRÓLOWA WISŁA, zorganizowanym przez Zarząd Główny PTTK.

8 grudnia 2017 roku w uroczystości wręczania dyplomów oraz cennych, turystycznych nagród w warszawskiej siedzibie organizatora laureatom towarzyszyła mama Kingi, brat Kacpra oraz opiekun – pani Anna Wilczak (nauczyciel przyrody). Nagrody wręczali: Paweł Mordal – sekretarz generalny ZG PTTK oraz członkowie ZG PTTK: Wojciech Skóra, Ryszard Kunce, Barbara Konieczna i Lech Drożdżyński. Po wręczeniu nagród laureaci wraz z opiekunami zostali zaproszeni na spacer po warszawskiej Starówce pod opieką miejscowego przewodnika. Najmłodsi mieli zaszczyt złożyć kwiaty pod pomnikiem Małego Powstańca.

 

Młodym plastykom ZSO im. Edwarda Szylki serdecznie gratulujemy sukcesu.

Anna Wilczak