Koncert kolęd oraz zabawa choinkowa PDF Drukuj Email
piątek, 26 stycznia 2018 16:55

20 stycznia 2018r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie odbył się koncert kolęd oraz zabawa choinkowa z udziałem przedszkolaków oraz uczniów klas I-III. Swoją obecnością zaszczycili nas: Zastępca Burmistrza Paweł Rędziak, Sekretarz Gminy Tomasz Sobieraj, proboszcz parafii Ks. Jan Ziętarski oraz dyrektorzy szkół i jednostek.

 

 

Przedszkolaki i uczniowie klas I-III zaprezentowały pastorałkę lub kolędę o tematyce świątecznej. Najpierw wystąpiły przedszkolaki z grupy "Kaczuszki" i "Gwiazdeczki" oraz "Motylki" i "Jagódki", których opiekunami są: wicedyrektor Ewa Światęk Agnieszka Witek, Renata Gradzińska, Marzena Prejs, Jolanta Wróbel, Monika Śmigielska, Irena Turska, Lidia Szymonik i Bogumiła Bartnik. Pokaz dzieci został doceniony przez publiczność gromkimi oklaskami, a uczniowie klas III wręczyli prezenty - zimowe niespodzianki.

Po prezentacji przedszkolaków przyszła kolej na uczniów naszej szkoły. Każda klasa wypadła znakomicie i została nagrodzona licznymi brawami. Do występu dzieci przygotowali wychowawcy: Jadwiga Lis, Monika Wnuk, Halina Janus, Teodozja Nogaj, Beata Kieloch, Dorota Szcześniak, Beata Kryj, Ewa Gumuła oraz Krystyna Słowik.

Podsumowaniem tak wspaniałych występów była zabawa choinkowa oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów klas I-III.

 

Bąk Kinga