IV Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny PDF Drukuj Email
sobota, 15 grudnia 2018 16:47

W dniu 12 grudnia 2018r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie już po raz kolejny odbył się Mikołajkowy Konkurs Ortograficzny. Tym razem swoich sił na polu znajomości i stosowania zasad pisowni próbowali uczniowie klas czwartych. Do rywalizacji zaproszenie przyjęli i udział wzięli uczniowie klas czwartych ze Szkoły Podstawowej w Janowicach i w Lasocinie.

 

 

Laury zwycięstwa zdobyli: Weronika Skrok, Bartek Piwowarski i Michał Falecki. Pani Dyrektor Barbara Janik wręczyła dyplomy i nagrody rzeczowe. Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci a czwartoklasistom za udział w IV Mikołajkowym Konkursie Ortograficznym.

 

Agnieszka Bednaruk

Bożena Małecka

Elżbieta Nowakowska-Grabowska