Warning: opendir(//images/stories/szkola/aktualnosci/2018-2019/konkursplastyczny): failed to open dir: No such file or directory in /plugins/content/jwsig.php on line 100
Konkurs plastyczny w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 grudnia 2018 20:59

Konkurs plastyczny „Mikołajkowo, Bożonarodzeniowo, zimowo (kolorowo!), zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy Bożenę Goraj i Ewę Jędrzejewską we współpracy z nauczycielem plastyki Bożeną Małecką, rozstrzygnięty! W kategorii praca samodzielna zwyciężyła Michalina Nowacka z klasy VIIc, zaś w kategorii praca z rodzicami – Patrycja Zwolska – Szymańska (klasa IIIa) wraz z mamą Alicją.

Kilkanaście prac otrzymało wyróżnienie: Kinga Sadaj, Oliwia Mazur, Maja Przysucha, Małgorzata Staniszewska, Sebastian i Natalia Kwiecień – prace samodzielne; Klara Zyga, Amelia Kaczmarska, Emil Kaczmarski, Kacper Sadaj, Filip Larkowski, Aleksandra Myga, Oliwia Mazur – prace wykonane z rodzicami. Wszystkim serdecznie gratulujemy!