Sukces w Sandomierzu PDF Drukuj Email
wtorek, 18 grudnia 2018 20:37

XVI edycja Diecezjalnej Olimpiady Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Bierzmowanie”  tradycyjnie była okazją do wykazania się wiedzą dla uczniów naszej szkoły. W etapie dekanalnym, który przeprowadził dn. 27 listopada w Ćmielowie  Dekanalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży, ks. Tomasz Zych, zdobyliśmy podium: w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej  Marcjanna Zapalska, klasa VI b - I miejsce, Weronika Witek, klasa VI b – II miejsce ( opiekun p. Justyna Jurys). W kategorii klas VII-VIII i gimnazjum: Dawid Mucha, klasa VIII a - I miejsce, Nicolas Ziarko, klasa VIII b - III miejsce (opiekun p. Grażyna Granat).

 

 

11 grudnia 2018r. Marcjanna, Weronika i Dawid wzięli udział w finale diecezjalnym Olimpiady w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu. Marcjanna Zapalska zajęła I miejsce w Diecezji Sandomierskiej w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy usłyszeli słowa uznania od J.E. Ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza i ks. Mariana Bolesty - Diecezjalnego Duszpasterza Dzieci i Młodzieży.

Zwycięstwo Marcjanny to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły i parafii. Gratulacje!

Grażyna Granat