Przedświąteczne spotkanie w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email
czwartek, 20 grudnia 2018 21:20

W bibliotece Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie gościły „Kwiatuszki” – kilkunastoosobowa grupa dzieci z miejscowego przedszkola wraz z wychowawcą Zofią Kawecką. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały przedstawienie o tematyce zimowo-świątecznej w wykonaniu członków Koła Przyjaciół Biblioteki z klasy IVa, VIa, VIb, VIIIa, IIIA, IIIC.

 

 

Poprzez wiersze, opowiadanie i nastrojowe kolędy uczestnicy spotkania poczuli, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia.

 

 

Na koniec otrzymały od Mikołaja drobne prezenty, były również świąteczno-noworoczne życzenia dla wszystkich.

W pięknie udekorowanej bibliotece, przy dźwiękach kolęd czas płynął szybko i przyjemnie.

Za wspólnie spędzony czas wszystkim dziękują nauczyciele bibliotekarze

 

Ewa Jędrzejewska i Bożena Goraj