Akcja „Razem dla Zuzi” w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie PDF Drukuj Email
piątek, 21 grudnia 2018 20:14

Zbliża się wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia. Nie dla wszystkich jest on czasem radości. To czas szczególnie trudny dla osób chorych i ich rodzin. Taką osobą jest uczennica naszej szkoły – mała Zuzia, która toczy nierówną walkę z ciężką chorobą.

 

 

17 i 18 grudnia w ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie odbył się charytatywny kiermasz świąteczny „Razem dla Zuzi”. Przyniósł wiele darów serca w postaci pięknych ozdób świątecznych, pysznych wypieków i szczodrych datków. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom i innym osobom, które zadbały o zaopatrzenie stoiska oraz wszystkim, którzy dokonali zakupów. Mamy nadzieję, że moc płynąca z Waszego dzieła będzie z Zuzią i doda jej sił w zmaganiach z chorobą.

Samorząd Uczniowski ZSO im. Edwarda Szylki w Ożarowie