Rozstrzygnięcie konkursu "Portret Chopina" PDF Drukuj Email
piątek, 04 marca 2011 21:21

1 marca 2011 r. nauczyciele bibliotekarze: Bożena Goraj i Ewa Jędrzejewska wspólnie z uczniami uczestniczyli w rozstrzygnięciu konkursu plastycznego"Portret Chopina".

Po rozdaniu nagród i obejrzeniu wystawy wszystkich prac w Bibliotece Publicznej w Ożarowie, uczniowie obejrzeli prezentację wykonaną przez panią Monikę Misiudę oraz wysłuchali jednego z utworów Chopina. W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie szkoły podstawowej (15 osób), jak i gimnazjum (13 osób) - łącznie 28 osób.

Oto wyniki konkursowych zmagań:

I. W kategorii szkoła podstawowa:
1. Liwiński Gabriel kl. IV b
2. Dudzińska Małgorzata kl. VI b
3. Zdonek Milena kl. kl. V a
4. Siejka Agata kl. IV b

II. W kategorii gimnazjum:
1. Wąsik Magdalena kl. III A
2. Kopacz Adrianna kl. III F
3. Chapska Ewelnia kl. III B

Nagrody dla zwycięzców oraz nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników konkursu plastycznego ufundowali: Biblioteka Publiczna w Ożarowie oraz Biblioteka Szkolna ZSO w Ożarowie.

Wspólna impreza biblioteki szkolnej i biblioteki publicznej nie była pierwszą tego typu imprezą i, miejmy nadzieję, nie ostatnią.

Bożena Goraj, Ewa Jędrzejewska