Jeśli nie jest Ci obojętny los porzuconych zwierząt, przyłącz się do akcji! PDF Drukuj Email
niedziela, 10 marca 2019 18:31

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom Stowarzyszenia „Cztery łapy”, do końca marca 2019 roku organizujemy zbiórkę rzeczy, które mogą przydać się w schronisku dla zwierząt. Prosimy o stare koce, narzuty, niepotrzebne ubrania, zbędne miski po pupilach, zabawki dla zwierząt itp. Jeśli ktoś ma życzenie, mile widziana również karma dla psów i kotów. Dary prosimy przynosić do Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie. Zbierają je panie: Joanna Bańka, Agnieszka Bednaruk, Grażyna Granat, Justyna Jurys i Anna Wilczak.

Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe prosimy, aby rzeczy używane (koce, narzuty, ubrania) zostały dostarczone w dniu odbioru darów przez przedstawicieli Stowarzyszenia „Cztery łapy”. O terminie poinformujemy w kolejnym ogłoszeniu. Prosimy jednak o wcześniejsze zgłoszenie tego typu rzeczy.

Z góry dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Organizatorzy zbiórki