Znawcy Ewangelii św. Jana PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 marca 2019 21:06

Diecezjalne Konkursy Wiedzy Biblijnej są tradycyjnie niezwykle popularne wśród uczniów naszej szkoły. Tegoroczna  XXI edycja Konkursu „Z Biblią w Trzecie Tysiąclecie” poświęcona jest Ewangelii według św. Jana.

 

 

Dnia 20 marca 2019r. w Gimnazjum w Ćmielowie odbył się etap dekanalny rywalizacji. Naszą szkołę reprezentowali: w kategorii klas IV – VI Małgorzata Łapińska z klasy IVc, która zajęła III miejsce (opiekun Grażyna Granat) oraz Dominika Knapik z klasy Vd (opiekun Justyna Jurys), która zajęła I miejsce w dekanacie ożarowskim i weźmie udział w finale diecezjalnym. W kategorii uczniów starszych nasi reprezentanci to Bartłomiej Skoczylas z klasy IIIB gimnazjum, który zajął  IV miejsce i Nicolas Ziarko z klasy VIIIb - III miejsce (opiekun Grażyna Granat).

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi i pracowitości.

Grażyna Granat