III miejsce w Wojewódzkim Półfinale Dziecięcej Piłki Ręcznej PDF Drukuj Email
wtorek, 02 kwietnia 2019 17:34

„Horyzonty aktywności fizycznej – dziecięca piłka ręczna" to akcja realizująca Świętokrzyski Program Wspierania Rozwoju Aktywności Fizycznej, który skierowany jest do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Jego główny cel to wspieranie świętokrzyskich szkół w zakresie podnoszenia jakości zajęć wychowania fizycznego.

 

 

27 marca 2019r. uczniowie klasy IIIa z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie wykazali się świetną sprawnością fizyczną podczas Turnieju Półfinałowego  Dziecięcej Piłki Ręcznej, który rozegrał się w Kunowie. Głównymi koordynatorami naszej drużyny byli nauczyciele: Kinga Wójcik i Artur Kaczor.

Po ciężkim dniu zmagań nasi sportowcy świętowali sukces, zajadając przepyszną pizzę.

 

Kinga Wójcik