STOP WULGARYZMOM PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 czerwca 2019 17:35

W tym roku również nie mogło nas zabraknąć na ulicach Ożarowa z akcją STOP WULGARYZMOM. To już czwarta edycja naszego przedsięwzięcia. Tym razem przekonywaliśmy wszystkich do konieczności dbania o piękno i czystość mowy polskiej hasłem Posprzątaj swój język.

Z roku na rok zauważamy coraz większą przychylność właścicieli i pracowników sklepów, banków i innych miejsc użyteczności publicznej. Wszyscy zgodzili się przyjąć logo akcji i wyeksponować w pomieszczeniu, tym samym zachęcając klientów do zachowania kultury języka. Cieszy fakt, że krąg zwolenników mowy polskiej wolnej od śmieci językowych poszerza się z każdym rokiem. Dziękujemy wszystkim za okazaną życzliwość i zrozumienie.

 

Uczniowie klas: IIIB, VIb, Vb

wraz z opiekunami: p. A. Bednaruk, p. G. Granat, p. B. Małecką