Kolejny sukces w Sandomierzu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 grudnia 2019 19:50

XVII edycja Diecezjalnej Olimpiady Wiedzy Liturgicznej „Sakramenty wtajemniczenia chrześcijańskiego – Eucharystia” tradycyjnie była okazją do wykazania się wiedzą dla uczniów ZSO im. E. Szylki w Ożarowie. W etapie dekanalnym, który przeprowadził Dekanalny Duszpasterz Dzieci i Młodzieży, ks. Grzegorz Wasąg, zdobyliśmy podium: w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej: Dominika Knapik, klasa VI d - I miejsce (opiekun Grażyna Granat) oraz Małgorzata Łapińska, klasa V c – II miejsce (opiekun Justyna Jurys). W kategorii klas VII-VIII: Marcjanna Zapalska - I miejsce w dekanacie Ożarów (opiekun Grażyna Granat).

 

 

11 grudnia 2019r. Marcjanna, Dominika i Małgosia wzięły udział w finale diecezjalnym Olimpiady w Instytucie Teologicznym w Sandomierzu. Dominika Knapik zajęła III miejsce w Diecezji Sandomierskiej w swojej kategorii wiekowej. Wszyscy uczestnicy usłyszeli słowa uznania od J.E. Ks. Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza.
Podium dla Dominiki to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły i parafii. Gratulacje!

Grażyna Granat