Koncert noworoczny u ,,Szylki” PDF Drukuj Email
wtorek, 21 stycznia 2020 19:36

Po raz kolejny spotkali się uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie i wychowankowie Publicznego Przedszkola w Ożarowie na koncercie noworocznym i wspólnej zabawie karnawałowej.

 

 

 

Dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne podczas koncertu, a następnie uczestniczyły we wspólnej zabawie choinkowej. Rodzice uczniów zadbali o słodki poczęstunek dla wspaniałych artystów i gości.

W uroczystości wzięli udział Burmistrz Ożarowa Marcin Majcher, Zastępca Burmistrza Ożarowa Paweł Rędziak, Sekretarz Gminy Tomasz Sobieraj, Przewodnicząca Rady Miejskiej Halina Dragan, ksiądz proboszcz Jan Ziętarski, dyrektorzy szkół i instytucji współpracujących ze szkołą w osobach: Jolanta Gołąb, Ewa Świątek, Marzena Okręt, Teresa Stec, Jolanta Banach, Marian Sus oraz Zbigniew Mistrzyk. Obecni również byli: przewodnicząca Rady Rodziców Elżbieta Osial, prezes ZNP Wanda Kołtunowicz oraz licznie zgromadzeni rodzice oraz bliscy uczniów i przedszkolaków.

Po koncercie padło wiele ciepłych słów pod adresem małych, wspaniałych artystów. Radosny nastrój i wesoła zabawa towarzyszyła dzieciom i ich rodzicom oraz wychowawcom.

Za udział w naszej, tak pięknej uroczystości serdecznie dziękują: Dyrektor Katarzyna Swacha oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie.