Uwaga!!! X ogólnopolski konkurs plastyczny, pt.: „Bezpiecznie na wsi; nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” PDF Drukuj Email

 

Konkurs dedykowany jest uczniom w dwóch kategoriach wiekowych I-III i IV-VIII szkoły podstawowej. Praca powinna być wykonana w formacie A3, w dowolnej, trwałej technice, podpisana ołówkiem na odwrocie (imię i nazwisko i nazwa: Placówka terenowa KRUS w Ożarowie). Oceniane będzie oryginalne i pomysłowe, przedstawienie pracy zgodnie z jej tematem w estetyczny sposób. Konkurs jest wieloetapowy, autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni. Laureaci etapu centralnego otrzymają m.in. sprzęt multimedialny.

 

 

Uczniowie, którzy wykonają pracę powinni zgłosić się do p. pedagog Sylwii Wrony, by pobrać konieczną dokumentację w terminie do 24 lutego 2020r. Ostateczny termin oddawania prac konkursowych wraz z wymaganą dokumentacją w Placówce terenowej KRUS w Ożarowie, upływa 28 lutego.

Regulamin konkursu jest załączony na stronie internetowej KRUS.

 

Sylwia Wrona