Ślubowanie 2020 PDF Drukuj Email
środa, 30 września 2020 20:41

„Bądź dobrym uczniem, bądź dobrym kolegą”- tymi słowami pani dyrektor Katarzyna Swacha pasowała na ucznia naszej szkoły pięćdziesięciu czterech pierwszoklasistów.

30 września 2020 roku to oni byli bohaterami w naszej szkole.

W uroczystości „Ślubowania klas pierwszych” uczestniczyli również: burmistrz Ożarowa Marcin Majcher, wiceprzewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Gierach, wicedyrektor Edyta Kielin–Kowalska, pedagog szkolny Sylwia Wrona, wychowawcy klas pierwszych oraz rodzice uczniów.

Najmłodsi uczniowie zostali powitani przez starsze koleżanki z klasy IV a, apotem sami zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne przedstawiając program artystyczny.

Następnie przeżyli podniosły moment ślubowania na sztandar szkoły.

Magiczny ołówek utwierdził dzieci w przekonaniu, że są bardzo ważni w naszej szkole. Tutaj zdobędą wiedzę i umiejętności oraz pomoc w prawidłowym rozwoju.

Na kolejne dni nauki szkolnej życzymy Pierwszakom sukcesów i wielu radosnych przeżyć w murach ZSO im. Edwarda Szylki.

Wychowawcy klas pierwszych