Walentynki w bibliotece szkolnej PDF Drukuj Email
piątek, 20 lutego 2015 19:00

 

Biblioteka szkolna to nie tylko miejsce, gdzie gromadzi się i wypożycza książki.

To także miejsce, gdzie nauczyciele bibliotekarze podejmują różnorodne inicjatywy, wychodząc do czytelników.

 

Wspaniała okazja nadarzyła się 13 lutego 2015 roku, w przeddzień popularnych wśród młodych ludzi walentynek. Tego dnia Bożena Goraj i Ewa Jędrzejewska wspólnie z Kołem Przyjaciół Biblioteki zorganizowały kiermasz pod hasłem „Walentynki dla Niej i dla Niego”. To efekt współpracy z nauczycielką plastyki Martą Bednarską, pod której kierunkiem uczniowie wykonali piękne serduszka walentynkowe. Ładnie wyeksponowane, cieszyły się popularnością wśród uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Tym bardziej, że do zakupu zachęcali przesympatyczni przyjaciele naszej biblioteki.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do walentynkowej zabawy. Za uzyskaną kwotę biblioteka szkolna zakupi książki, których tytuły zaproponują uczniowie.

To już kolejny rok akcji i znów zakończony sukcesem! Dziękujemy!

Ewa Jędrzejewska
Bożena Goraj