Turniej piłki ręcznej PDF Drukuj Email
niedziela, 10 maja 2015 15:55

 

W dniu 30.04.2015 roku w naszej szkole odbył się Gimnazjalny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie.

Uroczystego otwarcia rozgrywek sportowych dokonała pani dyrektor Alicja Różańska Cembrowska, życząc zawodnikom sukcesów oraz sportowej rywalizacji - bo wszyscy, którzy wzięli udział w tych zawodach - już wygrali. Gościem honorowym zawodów był pan Andrzej Szymańki - przedstawiciel Grupy Ożarów, który przekazał stroje sportowe dla naszej drużyny piłki ręcznej. Swoją obecnością zaszczycili również pan Grzegorz Dzikowski – radny z naszej gminy oraz pani Monika Dzikowska – osoba odpowiedzialna za zorganizowanie strojów sportowych. Nad przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego Renata Kołtunowicz–Kaczor i Artur Kaczor.

 

Po zaciętej rywalizacji sportowej klasyfikacja wygląda następująco:
I miejsce – Gimnazjum Zawichost
II miejsce – Gimnazjum Kunów
III miejsce – Gimnazjum Ożarów

Wszystkich zawodników - zgodnie z zasadami fair play oraz kibica przez K - zagrzewali do walki uczniowie z naszej szkoły.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zwycięska drużyna otrzymała puchar.

Renata Kołtunowicz - Kaczor