Kolejny raz z wizytą w teatrze… PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 czerwca 2015 20:35

Wyjazd do teatru w Radomiu nie jest nowym doświadczeniem dla uczniów gimnazjum i liceum naszej szkoły, po raz kolejny skorzystali z możliwości obcowania ze sztuką teatralną na żywo. 22 kwietnia 2015r. młodzież obejrzała w Teatrze Powszechnym w Radomiu spektakl pt. „Moralność pani Dulskiej”.

 

 

Sztuka w reżyserii Bogusława Semotiuka to świetna, ponadczasowa komedia, z kunsztownie zindywidualizowanym językowo postaciami, zręczną, perfekcyjnie przeprowadzoną analizą psychologiczną oraz dowcipnym i celnym dialogiem.

Uczniowie byli zadowoleni z wizyty w teatrze, o czym świadczyły ich żywiołowe i spontaniczne reakcje w czasie spektaklu oraz burzliwe oklaski po zakończeniu ostatniego aktu.

Cieszy fakt, iż uczniowie naszej szkoły tak chętnie uczestniczą w tego typu wycieczkach.

Anna Zgardzinska
Milena Budkowska