Uczniowie listy piszą... PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 października 2010 08:32

28 września 2010 r. rozstrzygnięty został wakacyjny konkurs na list, bądź kartkę  z pamiętnika w języku niemieckim.

 Konkurs ogłoszony był przed wakacjami, a prace konkursowe zebrane zostały w pierwszych dniach września. Prace ocenianie były według wcześniej opracowanych kryteriów zawartych w regulaminie. Nauczycielki języka niemieckiego p. Iwona Ślęzak i Agnieszka Szot wyłoniły spośród kilkunastu prac siedem, za które przyznano wyróżnienia. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż właśnie napisanie listu jest formą pisemną wysoko ocenianą na egzaminie maturalnym, a laureaci naszego konkursu to w większości uczniowie dopiero klasy I LO (nasi byli gimnazjaliści). Wyróżnione prace stanowiły w całości twórczość własną uczniów.

Uczniowie wyróżnieni:

Magdalenia Rafałkowska (kl. III C gimnazjum)

Karolina Kozieł (kl. I LO)

Konrad Ornatowski (kl. I LO)

Agnieszka Gąciarz (kl. I LO)

Katarzyna Czapczyńska (kl. I LO)

Marta Barańska (kl. I LO)

Patrycja Szczygieł (kl. II LO)

Gratulujemy!

Pani Dyrektor Alicja Różańska Cembrowska wręczając nagrody książkowe (słowniki oraz pomoce do nauki języka niemieckiego) podziękowła wszystkim uczniom za udział w konkursie, a wyróżnionym pogratulowała życząc dalszych sukcesów w przyswajaniu języka niemieckiego.