OTYLIADA 2016 na Neptunie PDF Drukuj Email
czwartek, 31 marca 2016 19:03

W III Ogólnopolskim Nocnym Maratonie Pływackim OTYLIADA’2016 na Krytej Pływalni „Neptun” w Ożarowie wzięło udział 30 zawodników, którzy o godz. 18:00 rozpoczęli zmagania i łącznie przepłynęli ponad 180 km.

Zwycięzcy Maratonu zdobyli medale, dyplomy oraz puchar ufundowany przez Burmistrza Ożarowa Pana Marcina Majchera. Każdy z zawodników otrzymał Certyfikat uczestnictwa w Otyliadzie 2016 i pamiątkowy medal, a dodatkowo nasza pływalnia ufundowała bezpłatne wejściówki. Zawodników dopingowali licznie przybyli kibice. Zawody nie mogłyby się odbyć, gdyby nie zaangażowanie uczennic z gimnazjum i LO z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. E. Szylki w Ożarowie pod opieką p. Renaty Kołtunowicz-Kaczor, które całą noc liczyły przepłynięte kilometry zawodnikom.

III Ogólnopolski Nocny Maraton Pływacki OTYLIADA’2016 przeszedł do historii. W tej najbardziej masowej imprezie pływackiej w Polsce wzięło udział 2911 uczestników. Hasło zawodów to „Cała Polska pływa z nami”, które wreszcie sprawdziło się.

Sędziowie zawodów:

  1. Masternak Weronika    ILO
  2. Sowińska Agata          IIIA
  3. Starzomska Patrycja    ILO
  4. Krakowiak Wiktoria     ILO
  5. Skrzypczyk Agnieszka  ILO
  6. Madej Karolina           ILO
  7. Płatek Agnieszka        ILO
  8. Pucuła Paulina           ILO
  9. Cieszkowska Joanna    ILO
  10. Adamczyk Aleksandra  ILO

 

Renata Kołtunowicz – Kaczor