Święto siatkówki PDF Drukuj Email
czwartek, 31 marca 2016 19:08

W dniu 16.02.2016 roku już po raz kolejny odbyły się zawody o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie w piłkę sitkową dziewcząt z gimnazjum.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała pani dyrektor Katarzyna Swacha, życząc zawodniczkom wygranej zgodnie z zasadami FAIR PLAY. Prawie wszystkie klasy gimnazjalne wystawiły swoje reprezentacje. Po zaciętej rywalizacji wyniki wyglądają następująco:

 

Klasa I                                    Klasa II                                   Klasa III

I miejsce – IB                          I miejsce – IIA                        I miejsce - IIIA

II miejsce – IIB                       II miejsce – IIID

III miejsce – IIIB

Wygrane drużyny z poszczególnych kategorii wiekowych spotkały się w finale, w którym kolejność była następująca:

I miejsce – IIA

II miejsce – IIIA

III miejsce - IB

Za przeprowadzenie zawodów sportowych odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego – Renata Kołtunowicz – Kaczor, Artur Kaczor i Jarosław Gaborski. Wszystkie drużyny zostały uhonorowane dyplomami, które wręczyła pani dyrektor Barbara Janik, a klasa IIA otrzymała dodatkowo puchar za wygranie całego turnieju.

 

Renata Kołtunowicz - Kaczor