Pływacy NA START Drukuj
piątek, 26 maja 2017 21:06

W dniu 24.05.2017r. odbyły się na Krytej Pływalni „Neptun” w Ożarowie XVI GMINNE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH, w których wzięły udział 3 szkoły podstawowe – Ożarów, Janowice, Lasocin i jedno gimnazjum – Ożarów z terenu Gminy Ożarów.

Organizatorem zmagań sportowych była KP „Neptun” w Ożarowie i Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Edwarda Szylki w Ożarowie (nauczyciele wychowania fizycznego: Renata Kołtunowicz – Kaczor, Jarosław Gaborski, Artur Kaczor). Uroczystego otwarcia zawodów dokonał p. Zbigniew Mistrzyk, życząc sportowcom sukcesów i udanych startów zgodnie z zasadami fair play. Za oprawę techniczną zawodów odpowiadali sędziowie z naszego liceum ogólnokształcącego (Masternak Weronika, Płatek Agnieszka, Połeć Klaudia, Starzomska Patrycja, Żelazowska Klaudia, Bodura Angelika, Sowińska Agata, Kwiecińska Nikolina, Pucuła Paulina, Markiewicz Aleksandra).

 

Wyniki klasyfikacji końcowej:

25m. kraul

Szkoła Podstawowa

Klasa I

  1. Zyga Klara                             34.53

Klasa II

  1. Dąbrowski Karol                    30.18
  2. Gniaź Gaspar                          34.00

Klasa III

  1. Misiura Gabriela                     21.26
  2. Bawoł Julia                             28.57

 

  1. Markiewicz Antoni                 20.59
  2. Grzywna Wiktor                     24.72

 

Klasa IV

  1. Justyńska Zuzanna                  21.15
  2. Gruszka Emilia                       26.19
  3. Gajek Natalia                         31.60
  4. Skrzyńska Aleksandra             48.03
  5. Skrzyńska Amelia                   1,24.50

 

  1. Paczkowski Filip                    19.53
  2. Ścibak Daniel                         27.33
  3. Brodalka Brajan                     29.39

 

Klasa V

  1. Stępień Zuzanna                     19.93
  2. Wójcik Maja                           24.19

 

  1. Gierach Gabriel                      18.23
  2. Zając Kamil                            20.36
  3. Szafrański Filip                      20.87
  4. Stawiarski Mikołaj                  25.50
  5. Pacuła Jakub                          32.76
  6. Grzesiak Kamil                      40.98

 

Klasa VI

  1. Małecka Aleksandra               19.56
  2. Heba Wiktoria                        19.99

 

  1. Buczek Krzysztof                   15.30
  2. Pińkowski Mikołaj                  18.40
  3. Starzomski Kacper                  23.29
  4. Soiński Karol                         28.13
  5. Babski Mateusz                      28.16

 

Gimnazjum

Klasa I

  1. Ślęzak Julia                            22.36

 

  1. Stępień Dawid                        15.32
  2. Barański Kamil                       15.87
  3. Mycek Jakub                          16.18
  4. Gębicki Kacper                      18.68

 

Klasa II

  1. Czerwonka Andżelika             20.90

 

  1. Słoma Jakub                           12.94
  2. Adamczyk Dawid                   14.69
  3. Sobczyk Adam                       14.85
  4. Król Sebastian                        15.64
  5. Stępień Filip                           15.75
  6. Gniaź Kacper                         17.55
  7. Gołąb Szymon                        17.75

 

Klasa III

  1. Mazur Karolina                       21.59
  2. Urban Maja                            21.60

 

  1. Dzikowski Dawid                   13.17
  2. Zajączkowski Krzysztof          15.75

 

 

 

25m. Styl klasyczny (żabka)

Szkoła Podstawowa

Klasa II

  1. Kozakiewicz Kamila               47.41

 

Klasa IV

  1. Justyńska Zuzanna                  30.10
  2. Gajek Natalia                          43.46

 

Klasa V

  1. Stępień Zuzanna                     30.66

 

  1. Szafrański Filip                       27.90
  2. Gierach Gabriel                       28.51

 

Klasa VI

  1. Oleksiak Bartłomiej                22.75
  2. Buczek Krzysztof                    25.06
  3. Kozakiewicz Mateusz             1,05.93

Gimnazjum

Klasa I

  1. Stępień Dawid                        26.84
  2. Gębicki Kacper                       27.02

 

Klasa II

  1. Piwowarski Jakub                   18.50
  2. Sobczyk Adam                       20.97
  3. Adamczyk Dawid                   22.00
  4. Stępień Filip                           23.72
  5. Gołąb Szymon                        26.17

 

Klasa III

  1. Lipowska Klaudia                   26.57
  2. Urban Maja                            27.31
  3. Toboła Anna                           28.03
  4. Kwitek Alicja                          45.04

 

  1. Dzikowski Dawid                   19.37
  2. Zajączkowski Krzysztof          28.66

25m. styl grzbietowy

Szkoła Podstawowa

Klasa I

  1. Zyga Klara                              38.75

 

  1. Niekłań Erwin                         47.81

 

Klasa II

  1. Kozakiewicz Kamila               1,04.32

 

  1. Dąbrowski Karol                     35.82
  2. Gniaź Gaspar                          1,00.60

 

Klasa III

  1. Misiura Gabriela                     26.97
  2. Bawoł Julia                             32.41

 

  1. Grzywna Wiktor                     24.92
  2. Markiewicz Antoni                 26.32

Klasa VI

  1. Gruszka Emilia                       27.57

 

  1. Paczkowski Filip                     23.84
  2. Ścibak Daniel                          30.21
  3. Brodalka Brajan                      31.71
  4. Bielecki Jan                            35.43

 

Klasa V

  1. Wójcik Maja                           29.88

 

  1. Grzesiak Kamil                       28.48
  2. Stawiarski Mikołaj                  37.99

 

Klasa VI

  1. Heba Wiktoria                        22.10
  2. Małecka Aleksandra                26.00
  3. Kopeć Patrycja                        32.42

 

  1. Oleksiak Bartłomiej                21.12
  2. Pińkowski Mikołaj                  23.37
  3. Soinski Karol                          28.02
  4. Rajter Bartłomiej                     32.43
  5. Kozakiewicz Mateusz             54.05

Gimnazjum

Klasa I

  1. Bielawa Gabriela                    25.57

 

  1. Mycek Jakub                          23.98

 

Klasa II

  1. Czerwonka Andżelika             26.75

 

  1. Słoma Jakub                           16.67
  2. Piwowarski  Jakub                  17.39
  3. Gniaź Kacper                          23.31

 

Klasa III

1.Mazur Karolina                          33.81

 

Sztafety 4x25m.

Szkoła Podstawowe

  1. SP Ożarów                             1,35.96
  • Justyńska Zuzanna
  • Misiura Gabriela
  • Stępień Zuzanna
  • Gruszka Emilia

 

  1. SP Ożarów                             1,18.21
  • Gierach Gabriel
  • Szafrański Filip
  • Buczek Krzysztof
  • Pińkowski Mikołaj
  1. SP Janowice                           1,46.85
  • Markiewicz Antoni
  • Stawiarski Mikołaj
  • Babski Mateusz
  • Starzomski Kacper

Gimnazjum

  1. Ożarów                                   1,31.23
  • Ślęzak Julia
  • Mazur Karolina
  • Czerwonka Andżelika
  • Bielawa Gabriela
  1. Ożarów                                   1,01.39
  • Piwowarski Jakub
  • Słoma Jakub
  • Dzikowski Dawid
  • Sobczyk Adam